loader
درج آگهی در این سایت رایگان می باشد

درج آگهی رایگان،درج آگهی اینترنتی،درج آگهی ویژه،آگهی لینکدار،آگهی تصویری،نیازمندی رایگان

الکتروپمپ صنعتی

الکتروپمپ صنعتی

آگهی رایگان
  • برای کسب و کار تجهیزات و ماشین آلات فروشگاه و مغازه
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
  • 79 بازدید

الکتروپمپ ها جزو کاربردی ترین ماشین آلات صنعتی محسوب میشوند که از آنها برای پمپاژ مایعات و گازها استفاده می شود. الکتروپمپ در شکل های مختلف و با توان های مختلفی تولید میشود. پمپ پیستونی، پمپ دنده ای و پمپ گریز از مرکز از جمله این دسته ها می باشد. الکتروپمپ هم بصورت تک فاز و هم بصورت 3 فاز تولید می شود . نیروی محرک خود را از الکتروموتور و یا موتور احتراق داخلی می گیرد. الکتروپمپ ها دارای بدنه چدنی، گاهی فولادی و گاهی پلیمری هستند. از جمله پر کاربردترین نوع الکتروپمپ شامل پمپ پیستونی و پمپ دنده ای می باشد.
تنوع الکتروپمپ ها چه از نظر نیروی محرک، صنایع مصرف کننده، نوع و فرکانس کاری و سیالی که منتقل می کنند بسیار گسترده می باشد. از این رو دسته بندی های متنوعی از الکتروپمپ وجود دارد. اما یک دسته بندی کلی برای الکتروپمپ ها وجود دارد که عبارتست از الکتروپمپ شفت مستقیم، الکتروپمپ جاذبه و الکتروپمپ گردش ثابت. الکتروپمپ ها می توانند نیروی محرک بسیار متنوعی از نیروی دستی و بصورت منوال، نیروی الکتریکی و یا حتی نیروی باد داشته باشند. از نظر سایز نیز تنوع الکتروپمپ ها بسیار گسترده بوده و از سایز های میکروسکپی برای تجهیزات دارویی و پزشکی گرفته تا سایز های بسیار بزرگ برای صنایع سنگین و نیروگاه ها و کشتی ها تولید می شوند. از الکتروپمپ ها در صنایع سبک و سنگین با اهداف بسیار متنوعی از پمپاژ آب از چاه، فیلترینگ آب آکواریوم، فیلترینگ آب دریاچه ها و پاشش آب فواره ها، صنایع ماشینی و خودرو سازی برای تزریق سوخت و خنک کردن آب، در صنایع تولید انرژی برای پمپاژ روغن و گاز طبیعی و در برج های خنک کننده استفاده می شود. در صنایع پزشکی و دارویی از الکتروپمپ ها برای پروسه های بیو شیمیایی در تولید دارو و همچنین بعنوان جایگزینی اجزای بدن بالاخص در قلب مصنوعی استفاده میشود.

ثبت آگهی رایگان

امکان ثبت لینک در آگهی رایگان وجود ندارد ،در صورت درج در متن، لینک از متن حذف می شود،برای درج لینک نوع آگهی 1 ستاره تا 8 ستاره و یا متنی انتخاب کنید